Wózki do przewożenia chorych od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
299

Szanowni Klienci! Nasza firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem dobrej jakości aparatury i sprzętu medycznego, krzeseł i foteli obrotowych i innych produktów metalowych. Jako działalność gospodarcza pracujemy od 2009 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Kooperujemy z dostawcami lokalnymi polskimi jak również z zagranicy. Sprowadzamy sprzęt z różnych zakątków ziemi, wybieramy dla Państwa sprawdzone i najnowocześniejsze rozwiązania. Pragniemy być regularnie w czołówce dostawców sprzętu medycznego i aparatury medycznej, temu też ciągle poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je naszym klientom. Ciągle uczymy się ciągle nowych wyrobów, poznajemy pionierskie pomysły konstruktorów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana i możemy zaskakiwać klientów nowymi produktami. Wasze sugestie cały czas kształtują naszą chęć udoskonalania wyrobów jak i sięgania po nowe rozwiązania.

Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami zagranicznymi, jak również dogłębne studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam sprzedawać solidne, trwałe jak również ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one bardzo dobrze w różnego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (np. szkoły, szpitale, hospicja, dpsy, urzędy itp..) a także w prywatnych domach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie działającemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowatorskie technologie oraz wyroby, tak aby sprostać oczekiwaniom klientów. Najwyższa jakość naszych wyrobów w połączeniu z atrakcyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych interesantów.

Sprzedaż sprzętu medycznego – Euro-medical

Proponujemy wam szeroką ofertę najnowocześniejszej aparatury, to jest monitory pacjenta, elektrokardiografy, kardiotokografy, pulsoksymetry, ssaki, holtery ciśnienia, defibrylatory, jak również wiele innej profesjonalnej aparatury medycznej. Oprócz aparatury w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( szpitalne, o regulowanej wysokości, na oddziały OIOM jak również do opieki w domu pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej, fotele ginekologiczne, kozetki medyczne, wózki anestezjologiczne, lampy medyczne, wózki do transportu zwłok czy chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze do przechowywania zwłok. Naszą pełną ofertę znajdzie tutaj – euro-medical.pl .

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi handlowcy do każdego interesanta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dostosować ofertę dla Państwa uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty czy warunków handlowych. Wszelkie informacje o nas znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej http://www.euro-medical.pl